piątek, 17 maja 2013

Aniołek z niezapominajką we włosach

A tak mnie wzięło na te niezapominajki, chociaż tak na prawdę to ja wiosną tracę głowę dla konwalii i kwiecia jabłoni.
W ogóle kocham upojny zapach kwiatów.
W swoim ogródku staram się sadzić wszystko co pachnie, żebym wieczorem, kiedy siedzę na tarasie ( staram się by tych chwil było jak najwięcej :) ) ten zapach otulał mnie. To daje odpoczynek i wytchnienie.
Uwielbiam te chwile.

Ale ja miałam wam Anioła pokazać, a nie rozmazywać się ;) przed wami.

A więc Anioł błękitny. Miał być komunijny, na pamiątkę. Zrobiłam dwa. Jeden poleci do Marysi, ten został, nie wiem jeszcze kto go zechce.
Jest delikatny, dla małej dziewczynki, niewinny ... mam nadzieję że znajdzie swój dom i swoją dziewczynkę.

Zmieniłam też podpis, bo zaczynam się gubić, na blogu podpisuję zdjęcia inaczej, do Galerii inaczej.
Wszystko mi się zaczęło mylić, musiałam zdecydować się na jeden podpis.

Miłego dnia wam życzę i uciekam do pracy, w ogródku czekają na mnie pomidory i dynie, na biurku leżą niedokończone Anioły i ... truskawki i ..., kiedy ja to ogarnę ...

środa, 15 maja 2013

Aniołkowa biżuteria

Przedstawiam wam Aniołka Niezapominajkę z radosnym serduszkiem, właśnie wstał i cieszy się, bo widzi słonko :))).A teraz Aniołeczek Mały z misiem przytulaczkiem i też z gorącym, kochającym serduszkiem :).


A tutaj moja córcia prezentuje broszkę ...


... chociaż ja projektując broszki myślałam, że będą to przypinki do wózków, lub torebek bo świetnie prezentują się na dżinsie, ale okazuje się, ze małym dziewczynkom też świetnie pasują :).

A teraz jeszcze Miś, troszkę stary, połatany, ale uśmiechnięty od ucha do ucha :) , lubi wiosenne niezapominajki i biedronki, jak JA !!!A teraz pokaże wam jeszcze jak tworzy moja mała Bu, która właśnie przyszła z przedszkola i oznajmiła, że nie jest Bu, tylko Dobromiła, a mnie się łza w oku zakręciła ... i coraz częściej słyszę " ja sama ".


A to jest mój portret, jestem z niego bardzo dumna :)))), ale tacie namalowała skrzydła, hmmmm..... , trochę jestem zazdrosna ;).I jeszcze migawki z mojego ogródka,niestety już dawno nieaktualne :).
... bardzo lubię niezapominajki :))), mam też białe :).