sobota, 26 stycznia 2013

Zima na Jurze

Pierwsze zdjęcie z serii zima na Jurze ...
Dużo, dużo, dużo śniegu ...


A wiecie, ze już niedługo Walentynki, bardzo lubię to święto, to pewnie ze względu na serduszka :)))Zrobiłam Miśka, niby zawieszkę, ale nie wiem jak to i na czym zawiesić, i po co ? :)
Ale Misiek mi się podoba, ma bardzo optymistyczną minkę, oczywiście od razu został adoptowany przez Małą Bu. :))


poniedziałek, 21 stycznia 2013

zimno jest...

Ależ ja maruda jestem, ale niestety przygnębiająco działa na mnie ta przydługa zima, wyszłam ostatnio do ogrodu, by zrobić trochę zdjęć i jak je obejrzałam, to się przeraziłam, takim zimnem z nich powiało, a świat okryty był szarą pierzynką chmur... i nie pokazuję wam tych zdjęć, żebyście nie popadły w depresję.
Pokażę wam za to co wygrałam w candy u Olgi ...


lubię serduszka, wszelakiej maści, są optymistyczne ZAWSZE :)))

I co wygrałam u angel ...


...na moją prośbę angel dodała jeszcze aż trzy karteczki urodzinowe, moja starsza córka kończy 20 lat w marcu, więc jeżeli nie urwę jej głowy do tego czasu, to dostanie ode mnie tę kartkę, co leży na pierwszym planie...

I muszę pochwalić się jeszcze wyróżnieniem, jakie dostałam w Szufladzie, pierwszy raz brałam w wyzwaniu udział i bardzo, bardzo się cieszę z tego wyróżnienia, mam pomysł już na wyzwanie nr 2, tylko nie wiem czy dam radę, bo coś czas bardzo przecieka mi przez palce :).


A teraz coś co mnie dziś bardziej zdołowało niż zima za oknem, zgubiłam zdjęcia z dwoma Aniołami, które chciałam wam pokazać, jednego z nich poznacie zaglądając do Kasi . Pisałam już kiedyś w historii dwóch Aniołów , jak robiłam Anioła dla Kasi, ale wciąż nie czułam, że to ten i w końcu udało mi się, Kasia napisała, że bardzo jej się podoba, to mnie wzruszyło, lubię, kiedy obdarowany jest zadowolony :)))).
Drugi z zagubionych Aniołów przetrwał tylko na jednym zdjęciu i to nie ciekawym, bo roboczym, może go kiedyś pokażę, bo to był Anioł dla wspaniałego młodego człowieka.

A teraz coś ku pokrzepieniu serc, pisałam już że lubię fotografię i photoshopa, ale o tym kiedyś jeszcze napiszę, dziś tylko wstawiam zdjęcie, myślę, ze niedługo powstanie zakładka na moim blogu z moim hobby - fotografią.

to zdjęcie trochę czekało, aż zrobiłam z niego obraz ;)))

Miłego dnia życzę wszystkim, witam bardzo serdecznie wszystkich nowych Obserwatorów i dziękuję za komentarze, wiem nie odpowiedziałam na ostatnie, poprawię się :).