czwartek, 20 września 2012

Antoś

Przedstawiam Antosia :)))


Dziękuję też za wyróżnienie które dostałam od Anioły Anielki, niestety nie wyświetla mi się strona z tym wyróżnieniem i nie wiem jak mam nominować blogi, ale bardzo dziękuję :))).środa, 19 września 2012

Anioły w togach cd. :)))) i nadrabiam zaległości :))

Witajcie, przepraszam że mnie tu tak mało było, ale pójście do przedszkola mojej małej pociechy wcale nie dodało mi czasu, a wręcz ujęło :). Z wielkim zapałem rzuciłam się w wir zajęć,dodałam sobie nowych, a czas który Dobrusia spędzała w przedszkolu wcale nie był taki duży. Pamiętając ile zyskałam czasu, kiedy posłałam starszą do przedszkola, byłam przekonana że teraz też tak będzie, taaaa, tylko że Miriam odprowadzałam między 8 a 9 i odbierałam o 17, a Dobrusię odprowadzam na 9 i po 13 odbieram, bo mi żal malizny, że tak daleko i długo jest bez mamusi ;). Więc właściwie ledwie wracam do domu już muszę jechać z powrotem do przedszkola. A wczoraj właściwie nie wróciłam, bo miałam do załatwienia mnóstwo spraw, a po przedszkolu jeszcze był plac zabaw, bo to była łapówka, żeby mała w ogóle została w przedszkolu, bo zaczęły się bunty, a dziś jest w domu, bo ma tak potężny katar, ze nie miałam serca posłać ją do przedszkola. O matko, ale się rozpisałam. Już pokazuję zdjęcia nowych prawniczych Aniołów.
To Anioł - opiekun Pani Prokurator, której ulubieńcem jest szary kot.A tu Anioł sędziowski, jego podopieczna lubi toruńskie pierniki :))).

A teraz zaległości z wyróżnień, nie miałam za bardzo czasu, żeby od razu na nie odpowiedzieć, a potrzebowałam chwili, żeby pomyśleć i wybrać blogi do wyróżnienie. 
A więc bardzo dziękuję Sofce z Radość tworzenia Wyróżnienie sprawiło mi ogromną radość i bardzo mnie zaskoczyło. Jeszcze raz dziękuję.


A teraz trudne zadanie wyróżnienia 5 blogów.
Moje blogi, które bardzo lubię i do których zaglądam często, nawet jeżeli nie zostaje po mnie ślad w komentarzach :))).
marzę, więc jestem...- za piękny niecodzienny klimat, który pomaga się oderwać od rzeczywistości, za piękne nastrojowe zdjęcia.
Anioły istnieją naprawdę...- baaardzo lubię Anioły foggi :).
Wieczorami - za prześliczne, delikatne hafy, które zawsze wywołują mój uśmiech.
Cake Time - bo ja uwielbiam słodkości.
groszkowo mi - za różne odsłony groszków.
W następnym poście ciąg dalszy :))), teraz mój zakatarzony malec już bardzo mnie potrzebuje. Pozdrawiam wszystkich :))).