sobota, 14 lipca 2012

Truskawy - cdn :))

Ponieważ wciąż testuję moją modelinę samoschnącą i technikę jak postarzyć deki w stylu shabby chic dziś ciąg dalszy obrazków truskawkowych.
Smak lata.
A teraz takie truskawki z babcinego ogródka, mniejsze, ale słodsze ;)).
I jeszcze raz truskawki dla mojej siostry, już skończone, nalepione. Bardzo jej się podobały.


:))

poniedziałek, 9 lipca 2012

Grochowo mi :) i misiowe candy

A dziś pokażę wam suknię jaką uszyłam dla mojego Aniołka. Sesja zdjęciowa udała się nad wyraz, mimo że nie była planowana :). Ot po prostu poszliśmy do fontann i zrobiłam parę fotek, nie planowałam, więc nie wzięłam aparatu, dobrze że mój mąż nosi zawsze przy sobie swój :).
A teraz myślę, że może czas na nowe candy i tak się zastanawiam, czy lubicie misie, bo ja uwielbiam, a mój Aniołek najbardziej, a ponieważ podobno, candy jest nielegalne, to zrobimy je tym razem na innych zasadach. 
Candy będzie misiowe. A zasady takie. Proszę o tradycyjny wpis pod postem, zamieszczenie tego widocznego poniżej misia z podpisem - Misiowe candy - u siebie, a do mnie na @ proszę przysłać rysunek misiaka jakiego chciałybyście(liście) abym zrobiła-ulepiła. W Jury konkursu zasiądą obie moje córy, oczywiście przewodniczącą będzie Dobrusia jako najlepsza znawczyni misiów i to jej głos będzie decydujący, a więc którego misia wybierze, ten zostanie zrobiony, a atorka rysunku zostanie nim obdarowana. Konkurs na rysunek trwa do 31 lipca. 1 sierpnia zbierze się Jury i zostaną ogłoszone wyniki konkursu. Mam nadzieję, że pomysł na zabawę spodoba się wam i zechcecie wziąć w niej udział. Serdecznie zapraszam :))). A rysunek może być bardzo prosty, tu chodzi o obejście głupich przepisów, nie stworzenie wielkiego dzieła :)).:)))