piątek, 6 lipca 2012

Anioł dla małej Księżniczki

Przedstawiam wam kochane Małego Aniołka dla siedmioletniej dziewczynki, która uwielbia księżniczki i sama jest śliczna jak Aniołek, jak opisała ją jej ciocia, która poprosiła mnie właśnie o takiego skrzydlatego opiekuna dla swojej siostrzenicy.


I jeszcze serducho, taki nowy eksperyment.:)) Masa solna na desce.Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze i zapraszam znów. Miłego wieczoru życzę. :))

Truskawy :)

Choć lato szybko przeminie,
snując nici babiego lata,
ten zapach zostanie w pamięci,
zapach truskawek słodki.
                             autor: agness556

Moja siostra uwielbia truskawki, od kilku lat mieszka w Anglii i wciąż narzeka, że tam nie ma dobrych truskawek. W tym roku kupiła sobie mieszkanie, a ponieważ właśnie niedawno miała imieniny to pomyślałam, że może jakiś truskawkowy akcent przydałby się do kuchni. I zrobiłam taki sobie obrazek, ale nie wiem jak zabezpieczyć deskę dalej. Mam pytanie do dziewczyn, które mają jakieś większe doświadczenie w malowaniu. Deska jest wydrapana szczotką, następnie pociągnięta brązowym akrylem, lekko przetarta papierem i wybielona bejcą, ale co dale. Nie chcę lakierować, zastanawiam się, czy mogłabym pociągnąć bezbarwnym woskiem. nigdy nie używałam wosku i nie wiem jaki to będzie efekt. Pomóżcie proszę. :))