czwartek, 31 maja 2012

mam pytanie

Od pewnego czasu próbuję znaleźć drewnianą sztukaterię, czy aplikacje, różnie jest to nazywane. I nie wiem, czy ja gapa jestem, ale niewiele znajduję, wiem że niektóre z was odnawiają meble i wykorzystują takie elementy do swoich prac. Jeżeli któraś z was ma jakiś fajny sklep, czy mogłaby mi podesłać link do takiego sklepu. Mam do odnowienia ławę i wymarzyło mi się, że zrobię z niej cudeńko, a rozbijam się taką drobnostkę.

środa, 30 maja 2012

I jeszcze jedno zdjęcie

Moja córcia w skałach

Czerwone serduszka :)

Jakoś nie wpadłam wcześniej na pomysł, żeby pokazać serducha, które kiedyś już zrobiłam, ale potrzebowały tła i tu się nieco zagubiłam, bo cała byłam pochłonięta modelowaniem, nadawaniem kształtów i kolorów i nie potrafiłam się skupić na tle. Ale ktoś dopatrzył się jednego mojego serca, które było fotką do candy i zamówił u mnie serca..., te z dziurką są bezpośrednio do powieszenia, na ścianie, gałązkach, w oknie. te bez dziurki chcę oprawić, więc to tylko półprodukt ;).

wtorek, 29 maja 2012

Anioły pachnące łąką

Jest ciepło, łąki rozkwitły czas na Anioły wędrujące po łąkach i polach.


A teraz zdjęcie takie z wyraźnym światłem i cieniami, ale najlepiej oddające kolory :)A teraz Anioł z kosturem w białej lnianej koszuli.

Bardzo wszystkim dziękuje za ciepłe komentarze, nie mam za bardzo ostatnio czasu, jest mnóstwo pracy w ogródku, ale czytam wszystko co piszecie i jest to baaardzo miłe.