piątek, 4 maja 2012

Matura

moja starsza ma dziś maturę, z nerwów zostawiłam na cegłach, na gazie nowego truskawkowego Anioła i spalił się :( Nie wiem czy da się go uratować, a miał mieć kosz pełen truskawek i czerwoną suknię w duże białe grochy, właśnie taki materiał kupiłam dla Dobrusi i siebie na suknię.

środa, 2 maja 2012

cd... :)

I jeszcze raz Anioł z poprzedniego posta, tym razem już dokończony .


A teraz drugi Anioł, uwierzcie mi, bardzo okazały :)).niedziela, 29 kwietnia 2012

Anioł trochę rustykalny

Oj, trochę długo tym razem trwało sprowadzanie na ziemię nowego Anioła, ale wreszcie się udało. Przedstawiam Anioła letniego w wonnym wianku z rumianków, będzie pomagał Joli w doglądaniu jej koziego stadka. Mam taką nadzieję, że się spodoba :).
Najpierw jeszcze bez wianka.
A teraz , bo niedziela i mam wreszcie trochę czasu i nie zapomniałam tym razem chcę się pochwalić miłymi prezentami jakie dostałam. Na początek pokażę przepiśnik jaki dostałam od Konstancji za Anioła z kredkami. Zawsze mam kłopot z przepisami, notuję je na małych karteluszkach, a potem je gubię i jestem nieszczęśliwa. A w moim przepiśniku są w środku takie fajne fikuśne kieszonki na moje karteluszki :).A teraz jeszcze muszę się pochwalić, w piątek przyszła do mnie przemiła paczuszka od Kingi z Piecuchowa. Do tej pory Kinga podsyłała mi adresy internetowych sklepów z fajnymi miniaturkami, zawieszkami itd., a w piątek dostałam paczkę niespodziankę z malusieńkim buteleczkami, słoiczkami, pucharkami, sztućcami...., no super fajne malusie przedmioty. I jeszcze bardzo fajne wstążeczki, takie trochę w stylu vintage. Wszystko to niedługo zostanie wykorzystane przy tworzeniu nowych Aniołów. 
Dostałam także jeszcze takie fajniaste woreczki na suszone grzybki, te postaram się sfotografować może jutro i wam pokażę. :))