sobota, 31 marca 2012

Stare miał dżinsy, starą koszulę,
W dziurawych kamaszach szedł,
...
Adam BahdajPowklejałam tych zdjęć jak szalona, bo chciałam pokazać detale Anioła Wiecznego Włóczęgi.
Torbę ma na rzemiennym plecionym pasku, w pasie przepasany jest sznurem, u którego wiszą klucz i płócienna sakiewka, ma stare podarte buciory a w ręku sękaty kij, jeszcze go nie pomalowałam lakierem, bo muszę kupić sobie jakiś mat, chcę żeby był matowy, jakby przykurzony pyłem, zmęczony długą drogą.niedziela, 25 marca 2012

Candy

Właśnie odkryłam, że na blogu było już 500 wejść, nie jest to może jakaś wielka ilość, ale ...., pomyślałam sobie, że może jakieś candy z tej okazji byłoby miłym akcentem. A więc ogłaszam candy, nie mam w tym żadnego doświadczenia, bo to moje pierwsze, ale trzeba kiedyś zacząć :).

 Zasady są takie jak zwykle, należy wpisać się w komentarzach pod tym postem i umieścić zalinkowane  zdjęcie z informacją o zabawie na swoim blogu, a osoby nie posiadające bloga proszę o dopisanie w komentarzu swojego maila.
Dla osoby która zostanie wylosowana zrobię Anioła takiego jedynego, wyjątkowego na szczęście. Dlatego na razie nie wklejam zdjęcia nagrody.
Jeżeli komuś podobają się moje Anioły to zachęcam do zabawy, odwiedzających jest niewiele, więc szansa na wylosowanie duża :)).
Losowanie 02.04.2012